Smartphone houder voor de auto REEVES-CUIABÁ
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52333-WE
Voorraad:
Productinformatie "Smartphone houder voor de auto REEVES-CUIABÁ"
De smartphonehouder voor in het ventilatierooster van uw auto heeft een mooie, grote advertentieruimte die direct in het oog springt. Past op alle smartphones van 3,5 tot 6,0 inch
- Verpakking
- Mobiele telefoonhouder
- Verpakking
- Mobiele telefoonhouder
| : | Wit / Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 42 x 31 x 26 cm |
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 39269097 |
| Gewicht: | 62g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7.2 |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 105mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 42 x 31 x 26 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden