Slabbetje Ruby
Van
€ 1,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,51 |
Productnummer:
A467-20412001000
Voorraad:
Productinformatie "Slabbetje Ruby"
Praktisch kinderslabbetje van katoen, met klittenbandsluiting voor een betere pasvorm. In witte kleur.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 16000 |
| Afmetingen omdoos: | 30 x 50 x 45 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 15g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 270mm |
| Lengte: | 195mm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 50 x 45 cm |
Aanmelden