Sjaaltje Ribban
Van
€ 3,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,77 |
Productnummer:
A467-15916003000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaaltje Ribban"
Sjaal van viscose. Verkrijgbaar in 8 verschillende frisse kleuren. Deze sjaal is 180 cm lang en is 70 cm breed.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4200 |
| Afmetingen omdoos: | 44 x 40 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 85g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 700mm |
| Lengte: | 1800mm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 40 x 30 cm |
Aanmelden