Sjaaltje Betty
Van
€ 6,53
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,60 |
Productnummer:
A467-11011008000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaaltje Betty"
Foulard van biologisch katoen. Verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren, met biologisch katoenen zakje en bijpassende koordsluiting. Met kenmerkend etiket van biologisch katoen.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3600 |
| Afmetingen omdoos: | 70 x 49 x 34 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 78g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 500mm |
| Lengte: | 1800mm |
| OuterCartonDimension: | 70 x 49 x 34 cm |
Aanmelden