Sjaal Polar
Van
€ 2,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,62 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,62 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,12 |
Productnummer:
A467-18012008000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaal Polar"
Zacht en warm polar fleece sjaal 200g / m2 met anti-pilling behandeling. In gevarieerde kleuren en met randen met franjes.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 900 |
| Afmetingen omdoos: | 57 x 43 x 43 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 85g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 290mm |
| Lengte: | 1600mm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 43 x 43 cm |
Aanmelden