Sjaal Luka
Van
€ 6,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,57 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,57 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,01 |
Productnummer:
A467-20115003000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaal Luka"
Leuke en warme sjaal met kerstmotieven. Een origineel cadeau om stijlvol te dragen met kerst. Gemaakt van zacht acrylpolyester en gepresenteerd in een individueel gerecycled zakje. Met speciale druk oppervlakte.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 960 |
| Afmetingen omdoos: | 61 x 52 x 41 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 80 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 150g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 300mm |
| Lengte: | 1600mm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 52 x 41 cm |
Aanmelden