Sjaal Lesport
Van
€ 0,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,30 |
Productnummer:
A467-13357139000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaal Lesport"
Sjaal met Spaans design van zacht en resistent polyester.
| : | ESP |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 26400 |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 35 x 31 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 600 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 10g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 150mm |
| Lengte: | 1500mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 35 x 31 cm |
Aanmelden