Sjaal Kinar
Van
€ 4,85
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,37 |
Productnummer:
A467-11806008000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaal Kinar"
Zachte en gezellige teddybeer, verkrijgbaar in natuurlijke en bruine tinten. Met uitneembaar wit T-shirt voor eenvoudig bedrukken.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 640 |
| Afmetingen omdoos: | 63 x 43 x 43 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 80 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 150g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 300mm |
| Lengte: | 1600mm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 43 x 43 cm |
Aanmelden