Sjaal Aronax
Van
€ 9,36
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,38 |
Productnummer:
A467-20335008000
Voorraad:
Productinformatie "Sjaal Aronax"
Zachte sjaal gemaakt van warm RPET polyester. Gemaakt in stijlvolle kleuren, met contrasterende randen en een afwerking met franjes. Met RPET-label en gepresenteerd in een elegante zwarte doos met deksel.
RPET-materiaal is gemaakt van gerecycled plastic, waardoor het hergebruik van plastic afval wordt bevorderd en de duurzaamheid van de planeet wordt bevorderd.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 960 |
| Afmetingen omdoos: | 57 x 32 x 47 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 110g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 210mm |
| Lengte: | 1760mm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 32 x 47 cm |
Aanmelden