Set Pixi
Van
€ 0,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,71 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,71 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,84 |
Productnummer:
A467-13641000000
Voorraad:
Productinformatie "Set Pixi"
Set van 13 stuks in een cilindrische doos van natuurlijk karton. Inclusief 6 houten kleurpotloden met een zeshoekige body van natuurlijke afwerking en 6 crayons in verschillende kleuren, puntenslijper in gele kleur.
| Aantal stuks per pallet: | 8000 |
|---|---|
| Afmetingen binnendoos: | 23 x 10 x 22 cm |
| Afmetingen omdoos: | 43 x 43 x 22 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 46mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 67g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 100mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 43 x 22 cm |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.