SERRY - Handdoek organisch 50x30cm
Van
€ 1,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,70 |
Productnummer:
A36-MO2258-03
Voorraad:
Productinformatie "SERRY - Handdoek organisch 50x30cm"
Badstof handdoek van 100% 360 grams organisch katoen. 50x30cm. Badstof is zacht en absorberend.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 51 x 31 x 30 cm |
| Breedte: | 300mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6302 6000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.65 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | PK |
| Lengte: | 500mm |
| Materiaal: | Organisch Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 51 x 31 x 30 cm |
Aanmelden