senator® Tizio vulpennutwood
Van
€ 14,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,99 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 699,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 832,25 |
Productnummer:
A30-S-010240204nutwood
Voorraad:
Productinformatie "senator® Tizio vulpennutwood"
senator® Tizio vulpen, Metalen vulpen, Metaal in combinatie met notenhout, Voorzien van een standaard inktpatroon, blauwschrijvend
| : | nutwood |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 96083000 |
| Gewicht: | 37g |
| Hoogte: | 1440mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden