senator® Phenix balpen
Van
€ 7,97
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,97 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 398,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 474,22 |
Productnummer:
A30-S-013380104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Phenix balpen"
senator® Phenix balpen, Sterke identiteit met fraaie luxe accenten. Metalen balpen met draaimechanisme, Glanzend gelakt metalen uitvoering, Voorzien van een metalen "Magic Flow" langschrijfvulling G2 (1.0 mm) met een schrijflengte van 5000m, blauwschrijve
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092000 |
| Gewicht: | 37g |
| Hoogte: | 1400mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 120mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden