senator® Image zwart Line vulpen
Van
€ 11,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,21 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 560,66 |
| Totaalprijs Bruto: | € 667,19 |
Productnummer:
A30-S-010104204
Voorraad:
Productinformatie "senator® Image zwart Line vulpen"
senator® Image zwart Line vulpen, Metalen vulpen, Metaal softgelakte uitvoering, Voorzien van een standaard inktpatroon, blauwschrijvend
| Breedte: | 120mm |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 96083000 |
| Gewicht: | 30g |
| Hoogte: | 1390mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden