senator® Etui Matt Bio Recycled
Van
€ 1,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 96,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 114,84 |
Productnummer:
A30-S-08ET19100black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Etui Matt Bio Recycled"
Plastic koffer gemaakt van de hergebruikte
Productieafval van senator biologische producten.
Bioplastic op basis van PLA met een mat oppervlak."
Productieafval van senator biologische producten.
Bioplastic op basis van PLA met een mat oppervlak."
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 530mm |
| Douanetariefnummer: | 39239000 |
| Gewicht: | 49g |
| Hoogte: | 1580mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 250mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Plastic |
| Merk: | senator |
Aanmelden