senator® Carbon Line Draaibalpen
Van
€ 9,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 497,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 592,02 |
Productnummer:
A30-S-012159104
Voorraad:
Productinformatie "senator® Carbon Line Draaibalpen"
senator® Carbon Line Draaibalpen, Balpen met draaimechaniek, Metaal in combinatie met carbon Bovenstuk, punt en beslagdelen: metaal, mat verchroomd, senator® metalen vulling, G2, Schrijfkleur: blauw
| Breedte: | 110mm |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 96081092 |
| Gewicht: | 37g |
| Hoogte: | 1500mm |
| Land van herkomst: | TW |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden