senator® Attract Draaibalpen
Van
€ 3,96
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 198,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 235,62 |
Productnummer:
A30-S-013330104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Attract Draaibalpen"
senator® Attract Draaibalpen, Balpen met draaimechaniek en touch pad functie, Houder: metaal, gelakt, Beslagdelen: metaal, gun metal, senator® metalen vulling, G2, Schrijfkleur: blauw
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092000 |
| Gewicht: | 24g |
| Hoogte: | 1360mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden