senator® Arvent balpen
Van
€ 2,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 114,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 135,66 |
Productnummer:
A30-S-013365104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Arvent balpen"
senator® Arvent balpen, Balpen, Houder: metaal, softlaag, Beslagdelen: metaal, glanzend verchroomd, senator® magic flow vulling 1.0 mm, G2, Schrijfkleur: blauw
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092000 |
| Gewicht: | 29g |
| Hoogte: | 1440mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden