Seat Cover RPET Standard zadelhoes
Van
€ 2,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.558,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.854,02 |
Productnummer:
A508-W06110
Voorraad:
Productinformatie "Seat Cover RPET Standard zadelhoes"
RPET zadelhoes. Het hoesje beschermt het zadel tegen vuil en vocht (niet 100% waterdicht).
| : | Wit |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2500 |
| Breedte: | 270mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 250 |
| Douanetariefnummer: | 8714999000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 8g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 270mm |
| Materiaal: | rPET |
| OuterCartonDimension: | 40 x 45 x 35 cm |
| Productietijd: |
- op bovenzijde (max 240 x 240 mm), digitale print: Verzending uiterlijk 30 werkdagen na akkoord drukproef - op bovenzijde (max 240 x 240 mm), zeefdruk: Verzending uiterlijk 30 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden