Sculptuur REFLECTS-TERNI
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-51865
Voorraad:
Productinformatie "Sculptuur REFLECTS-TERNI"
Doe-het-zelf kunst: vorm uw eigen sculptuur
| : | Zilver |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 250 x 205 x 195 cm |
| Afmetingen omdoos: | 605 x 42 x 27 cm |
| Breedte: | 200mm |
| Douanetariefnummer: | 39264000 |
| Gewicht: | 453g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7.4 |
| Hoogte: | 200mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 225mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 605 x 42 x 27 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden