SANTA LUZIA soft touch balpen metaal
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-123107_15
Voorraad:
Productinformatie "SANTA LUZIA soft touch balpen metaal"
De SANTA LUZIA soft touch balpen is een metalen pen die een aangename grip combineert met een luxe uitstraling door de speciale 'spiegel'-gravering.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 70x10 mm |
| Bewerking: | Spiegel gravering |
| Douanetariefnummer: | 96081010 |
| Gewicht: | 22g |
| Hoogte: | 140mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | 90° naast de clip |
Aanmelden