Samurai 160 g/m2 unisex antibacteriële polo met korte mouwen
Van
€ 9,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,15 |
Productnummer:
A34-R8410E55
Voorraad:
Productinformatie "Samurai 160 g/m2 unisex antibacteriële polo met korte mouwen "
Antibacteriële unisex-polo met korte mouwen in een kleurencombinatie. Kraag en halflange mouwen met 1x1-ribboord. Versterkte bedekte naden in de kraag. Sluiting met 2 knopen. Contrasterende schouders en details. Zijsplitten aan de zoom. Optionele zak.
| : | Lood, Zwart |
|---|---|
| Afmeting: | 2XL |
| Afmetingen omdoos: | 35 x 55 x 34 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 6105100000000000000000 |
| Gewicht: | 254g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 14.25 |
| Land van herkomst: | BANGLADESH |
| Materiaal: | Pique knit van Polyester, 160 g/m2 |
| Merk: | Roly WRK |
| OuterCartonDimension: | 35 x 55 x 34 cm |
Aanmelden