Samsonite Pro-Dlx 6 Toilet Pouch
Van
€ 51,49
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 73,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 73,55 |
| Totaalprijs Bruto: | € 87,52 |
Productnummer:
A510-155241-1041
Voorraad:
Productinformatie "Samsonite Pro-Dlx 6 Toilet Pouch"
Ontdek onze vernieuwde premium business collectie. Nu nog moderner, lichter en kleurrijker dan ooit. De eigentijdse vormen, eersteklas organisatiemogelijkheden en hoogwaardige lederen details versmelten op de meest verbluffende manier en garanderen uw comfort op de weg. Ga voor een complete en elegante zakelijke look met Pro-DLX 6: slimme rugzakken, verfijnde koffers en bijpassende portemonnees.
| : | Black |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Hoogte: | 160mm |
| Lengte: | 290mm |
| Materiaal: | Nylon |
| Merk: | Samsonite |
Aanmelden