Rugzak Galsin
Van
€ 1,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,14 |
Productnummer:
A467-16386013000
Voorraad:
Productinformatie "Rugzak Galsin"
Natuurlijke trekkoordrugzak van zacht katoen en natuurkurk. Zelfsluitende snaren in natuurlijke tint en versterkte hoeken.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 3600 |
| Afmetingen omdoos: | 50 x 21 x 45 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Gewicht: | 70g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 410mm |
| Lengte: | 380mm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 21 x 45 cm |
Aanmelden