senator® Tizio Set (balpen+ vulpen)nutwood
Van
€ 29,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 28,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 720,47 |
| Totaalprijs Bruto: | € 857,36 |
Productnummer:
A30-S-066252nutwood
Voorraad:
Productinformatie "senator® Tizio Set (balpen+ vulpen)nutwood"
senator® Tizio Set (balpen+ vulpen), Geschenkset, Metaal in combinatie met notenhout, Balpen 2400 + vulpen 0240 in etui ET 160, zwart
| : | nutwood |
|---|---|
| Breedte: | 850mm |
| Douanetariefnummer: | 96085000 |
| Gewicht: | 275g |
| Hoogte: | 1950mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden