senator® Image Black Line Set (balpen+vulpen)
Van
€ 22,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 22,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 557,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 663,44 |
Productnummer:
A30-S-066205black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Image Black Line Set (balpen+vulpen)"
senator® Image Black Line Set (balpen+vulpen), Geschenkset, Metaal softgelakte uitvoering, Balpen 2636 + vulpen 0104 in etui ET 156, zwart
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 680mm |
| Douanetariefnummer: | 96085000 |
| Gewicht: | 142g |
| Hoogte: | 1680mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 280mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden