senator® Carbon Line Set (balpen+ Rollerball)
Van
€ 28,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 27,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 684,33 |
| Totaalprijs Bruto: | € 814,35 |
Productnummer:
A30-S-066240
Voorraad:
Productinformatie "senator® Carbon Line Set (balpen+ Rollerball)"
senator® Carbon Line Set (balpen+ Rollerball), Geschenkset, Metaal in combinatie met carbon, Balpen 2159 + rollerball 1037 in etui ET 160
| Breedte: | 820mm |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 96085000 |
| Gewicht: | 280g |
| Hoogte: | 1930mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 400mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden