senator® Carbon Line zwart Draaibalpen
Van
€ 9,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 497,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 592,02 |
Productnummer:
A30-S-013350104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Carbon Line zwart Draaibalpen"
senator® Carbon Line zwart Draaibalpen, Balpen met draaimechaniek, Houder: Metaal in combinatie met carbon, Beslagdelen: metaal, gun metal, senator® metalen vulling, G2, Schrijfkleur: blauw
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092000 |
| Gewicht: | 37g |
| Hoogte: | 1500mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden