senator® Attract Soft Touch balpen Touch Pad Pen
Van
€ 4,55
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 227,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 270,72 |
Productnummer:
A30-S-013335104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Attract Soft Touch balpen Touch Pad Pen"
senator® Attract Soft Touch balpen Touch Pad Pen, senator® Mijnen Magic Flow metaalmine, Mijntype: G2,
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 1360mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden