senator® Arvent Glossy balpen
Van
€ 1,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,98 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 99,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 117,81 |
Productnummer:
A30-S-013360104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Arvent Glossy balpen"
senator® Arvent Glossy balpen, Metalen balpen met drukmechanisme, Glanzend gelakt metalen uitvoering, Voorzien van een "Magic Flow" langschrijfvulling G2 (1.0 mm) met een schrijflengte van 5000m, blauwschrijvend
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 140mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 1440mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden