senator® Arctic balpen
Van
€ 5,99
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,99 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 299,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 356,40 |
Productnummer:
A30-S-013390104black
Voorraad:
Productinformatie "senator® Arctic balpen"
senator® Arctic balpen, Zet de concurrentie buitenspel. Metalen balpen met draaimechanisme, Metaal in combinatie met kunstleder, Voorzien van een metalen "Magic Flow" langschrijfvulling G2 (1.0 mm) met een schrijflengte van 5000m, blauwschrijvend
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 96081092000 |
| Gewicht: | 30g |
| Hoogte: | 1400mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | senator |
Aanmelden