RFX™ Reflecterende helmbedekking standaard
Van
€ 3,33
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 416,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 495,04 |
Productnummer:
A33-1PR04906
Voorraad:
Productinformatie "RFX™ Reflecterende helmbedekking standaard"
Een must have voor fietsers. Deze reflecterende helmcover is een veiligheidsaccessoire die zichtbaarheid vergroot. Gemaakt van waterbestendig polyester met reflecterend materiaal. De cover van de helm is ontworpen om zichtbaarheid in het donker te verbeteren. Eén maat. Neem contact met ons op voor meer kleuren. Ook verkrijgbaar in: fluorescerend groen en roze. Conformiteitsverklaring is beschikbaar op aanvraag. Dit product is niet geclassificeerd als een persoonlijk beschermingsmiddel volgens Verordening EU/2016/425.
| : | Neon geel |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 40 x 27 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8714999089000000000000 |
| Gewicht: | 18g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 4.1 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3.2 |
| Hoogte: | 220mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 260mm |
| Materiaal: | Polyester |
| Merk: | RFX |
| OuterCartonDimension: | 52 x 40 x 27 cm |
Aanmelden