RFX™ André reflecterende en waterdichte helmhoes
Van
€ 3,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,68 |
Productnummer:
A34-12201300
Voorraad:
Productinformatie "RFX™ André reflecterende en waterdichte helmhoes"
Ideale helmveiligheidshoes voor fietsers die de zichtbaarheid verhoogt. Gemaakt van hoogwaardig waterdicht WP 600 limegroen fluorescerend materiaal met reflecterende folie. Dit product is niet geclassificeerd als een persoonlijk beschermingsmiddel volgens Verordening EU/2016/425.
| : | Neon geel |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 52 x 27 cm |
| Breedte: | 310mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 250 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6506999000000000000000 |
| Gewicht: | 23g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 6.65 |
| Hoogte: | 180mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Lengte: | 140mm |
| Materiaal: | Polyester |
| Merk: | RFX |
| OuterCartonDimension: | 40 x 52 x 27 cm |
Aanmelden