REPLAY MEN - REPLAY HEREN SOFTSHELL
Van
€ 37,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 37,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 37,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 44,93 |
Productnummer:
A36-S46602-WH-S
Voorraad:
Productinformatie "REPLAY MEN - REPLAY HEREN SOFTSHELL"
SOL'S REPLAY MEN, SOFTSHELL HEREN MET CAPUCHON, 94% polyester 6% elastaan, Fleece binnenkant: 100% polyester, 3 lagen, Membraan 8000 mm waterdicht en ademend. Softshell 340, 2 zijzakken en 1 borstzak met ritssluiting, Verstelbaar trekkoord in de taille, Verstelbare mouwuiteinden met klittenband, Capuchon met trekkoord. Raadpleeg de maattabel in de productdocumentatie voor de juiste maat.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmeting: | S |
| Afmetingen omdoos: | 60 x 41 x 26 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 10 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6110 3099 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.76 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | BD |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | SOL'S |
| OuterCartonDimension: | 60 x 41 x 26 cm |
Aanmelden