REPAIR - Fietsreparatieset
Van
€ 2,82
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,36 |
Productnummer:
A36-MO6204-22
Voorraad:
Productinformatie "REPAIR - Fietsreparatieset"
Fietsreparatieset met een moersleutel, 2 bandenlichters, 1 tube lijm, 2 ventieldopjes, 2 ventielbuisjes, raspje en 5 reparatieplakkers. In transparant doosje.
| : | transparant |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 59 x 37 x 24 cm |
| Breedte: | 90mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 160 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8206 0000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13.2 |
| Hoogte: | 28mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 120mm |
| Materiaal: | PP |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 59 x 37 x 24 cm |
Aanmelden