Rekenmachine Vulcano
Van
€ 1,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,43 |
Productnummer:
A467-11867000000
Voorraad:
Productinformatie "Rekenmachine Vulcano"
8-cijferige natuurlijn calculator. Gemaakt van gerecycled karton en werkt op zonne-energie. LCD-display en automatisch uitschakelmechanisme. Gepresenteerd in een individuele kraft ontwerp doos.
| Aantal stuks per pallet: | 5600 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 54 x 38 x 25 cm |
| Breedte: | 4mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 44g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 13 |
| Hoogte: | 160mm |
| Lengte: | 104mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 38 x 25 cm |
Aanmelden