Rekenmachine Tueris
Van
€ 5,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,69 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,69 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,77 |
Productnummer:
A467-11883008000
Voorraad:
Productinformatie "Rekenmachine Tueris"
12-cijferige rekenmachine van duurzaam aluminium en ABS, met soft-touch toetsen. Dubbele werking met zonne-energie en extra knoopcel (inbegrepen, met beschermfolie). LCD-scherm en automatische uitschakeling. Gepresenteerd in een individuele kraft ontwerp doos.
| : | GRI |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2160 |
| Afmetingen omdoos: | 39 x 34 x 28 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 60 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 120g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 120mm |
| Lengte: | 154mm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 34 x 28 cm |
Aanmelden