Rekenmachine Seste
Van
€ 3,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,89 |
Productnummer:
A467-21070000000
Voorraad:
Productinformatie "Rekenmachine Seste"
10-cijferige rekenmachine gemaakt van kurk. Met automatisch uitschakelmechanisme en softkeys. Werkt op zonne-energie, met extra voeding via 1 knoopcelbatterij (meegeleverd). Gepresenteerd in een aantrekkelijke kraft-designdoos, met handleiding beschikbaar in het Engels en Spaans.Gemaakt met plantaardige elementen om het gebruik van natuurlijke grondstoffen te bevorderen en de uitstoot van vervuilende stoffen te verminderen
| Aantal stuks per pallet: | 3600 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 50 x 40 x 22 cm |
| Breedte: | 14mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 110g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 16 |
| Hoogte: | 170mm |
| Lengte: | 95mm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 40 x 22 cm |
Aanmelden