Rekenmachine Ozone
Van
€ 0,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,76 |
Productnummer:
A467-19736003000
Voorraad:
Productinformatie "Rekenmachine Ozone"
8-cijferige, ecologische rekenmachine in een origineel, tweekleurig ontwerp en op water aangedreven. Softkeys, doseerder inbegrepen en gepresenteerd in een individuele doos.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4400 |
| Afmetingen omdoos: | 37 x 29 x 70 cm |
| Breedte: | 17mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 50g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 17 |
| Hoogte: | 126mm |
| Lengte: | 74mm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 29 x 70 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden