Rekenmachine Myd
Van
€ 6,09
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,01 |
Productnummer:
A467-19574001000
Voorraad:
Productinformatie "Rekenmachine Myd"
8-cijferige rekenmachine in een origineel, tweekleurig ontwerp in levendige kleuren en zachte, transparante toetsen. Knoopcelbatterij wordt meegeleverd met beschermfolie en gepresenteerd in een individuele doos.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1600 |
| Afmetingen binnendoos: | 22 x 22 x 21 cm |
| Afmetingen omdoos: | 60 x 38 x 21 cm |
| Breedte: | 35mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 120g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 4 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 165mm |
| Lengte: | 105mm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 21 cm |
Aanmelden