Regenjas Brinek
Van
€ 1,14
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,51 |
Productnummer:
A467-11478003000
Voorraad:
Productinformatie "Regenjas Brinek"
Poncho voor volwassenen in LDPE-materiaal. In de maat 102x127cm en gepresenteerd in een RPET polyester zak, gemaakt van gerecycled plastic, het stimuleren van hergebruik van plastic afval en het helpen van de duurzaamheid van de planeet. Tas met bijpassende karabijnhaak voor draagbaarheid en verstelbare sluiting, verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren. Met RPET etiket aan de buitenkant.
| : | ROJ |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 9600 |
| Afmetingen omdoos: | 30 x 21 x 57 cm |
| Breedte: | 25mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 35g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 80mm |
| Lengte: | 80mm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 21 x 57 cm |
Aanmelden