RECYCLOPAD - Memoblok
Van
€ 3,01
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,58 |
Productnummer:
A36-MO7304-13
Voorraad:
Productinformatie "RECYCLOPAD - Memoblok"
Huis van gerecycled karton. 300 Gerecyclede memoblaadjes. Het dak bestaat uit gekleurde memostickers.
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 42 x 21 x 48 cm |
| Breedte: | 95mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.8 |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 42 x 21 x 48 cm |
Aanmelden