RECYCLO - Gerecycled memoblokje
Van
€ 1,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,31 |
Productnummer:
A36-MO7173-13
Voorraad:
Productinformatie "RECYCLO - Gerecycled memoblokje"
Set van 1 groot en 1 klein geel memoblok en 5 felgekleurde pagina labels met gerecycled kartonnen kaft.
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 42 x 32 x 15 cm |
| Breedte: | 75mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 150 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.02 |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 100mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 15 cm |
Aanmelden