Re-Cycle Shopper, Marine blauw - neutraal
Van
€ 3,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 222,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 264,78 |
Productnummer:
A114-24124.84
Voorraad:
Productinformatie "Re-Cycle Shopper, Marine blauw - neutraal"
Een compacte stoere shopper tas (± 30L) die tegelijkertijd met fietshaken
aan de fiets te bevestigen is. Superhandig als je op de fiets boodschappen
gaat doen. Hang de tas makkelijk en stabiel aan je bagagedrager zodat je je
handen aan het stuur hebt en veilig aan het verkeer kunt deelnemen. Deze
met klittenband afsluitbare tas is 100% gemaakt van gerecycled plastic en
dus ook nog eens een duurzame keuze. Boodschappen doen na je werk of
gewoon even snel tussendoor was nog nooit zo gemakkelijk!
aan de fiets te bevestigen is. Superhandig als je op de fiets boodschappen
gaat doen. Hang de tas makkelijk en stabiel aan je bagagedrager zodat je je
handen aan het stuur hebt en veilig aan het verkeer kunt deelnemen. Deze
met klittenband afsluitbare tas is 100% gemaakt van gerecycled plastic en
dus ook nog eens een duurzame keuze. Boodschappen doen na je werk of
gewoon even snel tussendoor was nog nooit zo gemakkelijk!
| : | Marine blauw - neutraal |
|---|---|
| Breedte: | 165mm |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 385mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 450mm |
| Materiaal: | 140 GSM PP Woven (100% recycled) |
| Merk: | VASAD |
Aanmelden