RAFY - Sjaal van RPET polyester
Van
€ 3,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,86 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,86 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,59 |
Productnummer:
A36-MO2338-03
Voorraad:
Productinformatie "RAFY - Sjaal van RPET polyester"
Sjaal van rekbaar RPET polyester.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 40 x 33 cm |
| Breedte: | 180mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 80 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6214 3000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.8 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 1500mm |
| Materiaal: | RPET |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 33 cm |
Aanmelden