R-PET Reflecterende zadelhoes
Van
€ 0,89
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,52 |
Productnummer:
A53-LT90429-N0041
Voorraad:
Productinformatie "R-PET Reflecterende zadelhoes"
Fietszadelhoes gemaakt van gerecycled PET-materiaal met een reflecterend gedeelte voor betere zichtbaarheid bij weinig licht. Eenvoudig te bevestigen met een elastiek en past op de meeste standaard zadels. De perfecte keuze om je zadel te beschermen tegen regen en slijtage. Waterafstotend.
| : | Geel |
|---|---|
| Breedte: | 240mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8714999089 |
| Gewicht: | 13g |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 260mm |
Aanmelden