Prodir DS3TFF FrostedClear frosted
Van
€ 0,82
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,99 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 494,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 588,69 |
Productnummer:
A572-DS3TFFF01-iblue
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS3TFF FrostedClear frosted"
Hij valt op vanwege zijn kwaliteit, niet omdat hij opvallend is. Het icoon onder de promotionele schrijfwaren. Het origineel, tijdloos en onmiskenbaar.
| : | Clear frosted |
|---|---|
| Schrijfkleur: | blauwschrijvend |
| Breedte: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 137mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden