Prodir DS3 Biotic ColouredNight
Van
€ 0,98
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 591,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 704,12 |
Productnummer:
A572-DS3TBB-Biotic-ColouredB75-iblue
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS3 Biotic ColouredNight"
Gemaakt van bioplastic. Het oppervlak en het mechanisme van de DS3 Biotic Pen zijn vervaardigd van 100% hernieuwbare grondstoffen. Voor de DS3 Biotic Pen "Sand" omvat dit polyactide (PLA) en hout-kunststof composieten (WPC). Het complete schrijfinstrument (incl. vulling en veer) is tot 75% biologisch afbreekbaar. Houd er rekening mee dat biokunststoffen sterker reageren op omgevingsfactoren zoals warmte, licht, druk en vocht. Voldoet aan de EN 13432-norm voor de composteerbaarheid van biokunststoffen.
| : | Night |
|---|---|
| Schrijfkleur: | blauwschrijvend |
| Breedte: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 137mm |
| Materiaal: | PLA |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden