Prodir DS2PTT TransparentClear transparant
Van
€ 1,07
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,32 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 659,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 784,92 |
Productnummer:
A572-DS2PTTT01-iblue
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS2PTT TransparentClear transparant"
De langgerekte drukknop volgt zijn eigen lijn. Zoals altijd bij Prodir zijn de onderdelen ontworpen voor maximale sterkte. Dit zorgt voor een reeks schitterende kleuren en aangename zwaarte in de hand. Extra maatwerk is mogelijk dankzij de gekleurde steek van de dop.
| : | Clear transparant |
|---|---|
| Schrijfkleur: | blauwschrijvend |
| Breedte: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 148mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden