Prodir DS2PMS Matt with Satin Metal Nose-ConeWhite
Van
€ 1,36
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,66 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 829,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 986,93 |
Productnummer:
A572-DS2PMSM02-iblack
Voorraad:
Productinformatie "Prodir DS2PMS Matt with Satin Metal Nose-ConeWhite"
De langgerekte drukknop volgt zijn eigen lijn. Zoals altijd bij Prodir zijn de onderdelen ontworpen voor maximale sterkte. Dit zorgt voor een reeks schitterende kleuren en aangename zwaarte in de hand. Extra maatwerk is mogelijk dankzij de gekleurde steek van de dop.
| : | White matt |
|---|---|
| Schrijfkleur: | zwartschrijvend |
| Breedte: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 96081090 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | Switzerland |
| Lengte: | 148mm |
| Materiaal: | Kunststof, Metaal |
| Merk: | Prodir |
Aanmelden